top of page

הכרה באפילפסיה שהתפרצה לאחר תאונת דרכים

לירן (שם בדוי ) חיילת משוחררת עובדת כחמישה חודשים ברכבת ישראל, נפגעה בתאונת דרכים במהלך עבודתה עת רכב פגע בחוזקה ברכבה.

לירן הגיעה אלינו למשרד לאחר שקיבלה המלצה מסבתה (לקוחה ותיקה במשרד) לאחר שהתביעה שלה בעקבות התאונה טופלה במשרד עורכי דין ותיק בעיר מגוריה.

בפגישתנו במשרד סיפרה כי נמסר לה מעוה"ד הקודם כי כיוון שוועדות הביטוח הלאומי קבעו כי אין לה נכות כלל, מציעה חברת הביטוח המבטחת את הרכב בביטוח החובה  (אשר קפצה על המציאה של קביעת נכות 0%), פיצוי בסך של 13,000 ש"ח בלבד כפיצוי על כאב וסבל.

לירן שהרגישה על גופה את תוצאות התאונה כל יום וכל הזמן. היא לא הבינה איך יכול להיות מצב שזה הפיצוי על הסבל שעברה ועודנה עוברת ומכאן כאמור הסבתא פעלה שתגיע למשרדנו על מנת לקבל ייעוץ נוסף טרם תחליט אם לקבל את הצעת חברת הביטוח.

לירן סיפרה לעורך דין שרמן את השתלשלות האירועים, במקביל צוות משרד עורכי דין אושרת ודורן שרמן עבר בקפידה על מלוא המסמכים הרלוונטיים לעניינה. 

מהמסמכים למד משרד עורכי דין אושרת ודורן שרמן כי לירן עמדה בפני וועדות הביטוח הלאומי (דרג עררים) שקבעה נכויות זמניות בלבד שלאחריהן נקבע כי לא נותרה נכות צמיתה תוצאת התאונה שעברה, הוועדה גם שללה קשר סיבתי לפגיעה בצוואר וכן שללה קשר סיבתי למחלת האפילפסיה שהתפרצה בעקבות התאונה וגרמה ללירן אי כושר מלא לתקופה ארוכה.

לאחר שלירן הסדירה את תשלום שכר טרחתו של העו"ד הקודם, העבירה לירן את הניירת למשרדנו והתחלנו בטיפול בתיק.

שעות רבות מטעם משרד עורכי דין אושרת ודורן שרמן נדרשו לעבור על חומר רפואי ולמידת התיק והתנהלותו בביטוח הלאומי הובילו למסקנה אחת מתבקשת הגשת ערר לבית הדין לעבודה בתל אביב.

במסגרת דיון ההוכחות בערר בבית הדין ולאחר שהצגנו את טיעוני הערר, השתכנע השופט כי יש להחזיר את הדיון בהכרה לוועדה רפואית בביטוח הלאומי עם הרכב רופאים אחר וזאת כי השופט השתכנע כי הוועדה הרפואית הקודמת שדנה בעניינה הייתה מקובעת בדעותיה ולא התנהלה באובייקטיביות הנדרשת מהוועדה, עוד פסק השופט הוצאות משפט בסך של 7,000 ש"ח.

לאחר קבלת פסק הדין זומנה לירן לוועדת עררים נוספת בביטוח הלאומי, במסגרת הוועדה הצלחנו להוכיח קשר סיבתי בין הנזקים בצוואר והתפרצות האפילפסיה בעקבות התאונה, קיבלנו הכרה מלאה לדרישתנו וקביעת נכות משוקללת בשיעור של 48% המקנים ללירן קצבה חודשית בשיעור של 3,400 ש"ח בכל חודש לכל חייה ומעבר לכסף קיבלה את הכרת המוסד לביטוח לאומי והתנאים הנלווים לנפגע תאונת עבודה.

עם קבלת פסיקת הוועדה הוגשה תביעה לבית המשפט ברמלה כנגד מבטחת הרכב בביטוח החובה ברכב בו נסעה לירן, במסגרת ניהול ההליך בבית המשפט הוכח כי נכותה הרפואית שנקבעה בביטוח הלאומי אינה משקפת את נכותה התפקודית וכי נכותה התפקודית גבוהה יותר (השופט העמיד נכות זו על 80%).

עוד קבע השופט כי לירן תקבל פיצוי מחברת הביטוח בסך של 700,000 ש"ח מעבר לתגמולים שמקבלת בביטוח הלאומי מידי חודש, תגמולים אשר סכומם מוערך בכ-1,200,000 ש"ח וסה"כ פיצוי בדין התאונה בסך של 1,900,000 ש"ח.

 

עוד הצלחה, מתוך מאות הצלחות שמשרדנו צבר. 

 

מוזמנים להיכנס מידי שבוע להתרשם, להאיר וכמובן לשתף, כך נוכל לעזור לעוד אנשים.

 

נפגעת בתאונה או חלילה חלית במחלה, אנו מומחים במיצוי זכויות רפואיות, בהשגת פיצויים כספיים גבוהים מהביטוחים השונים ובייצוג נפגעים אל מול המוסד לביטוח לאומי ומשרד הביטחון.

 

לעוד פרטים שלחו לנו הודעה כאן או באתר או צרו עמנו קשר טלפוני.

ליצירת קשר טלפוני חייגו- 08-6438844

ליצירת קשר בוואצאפ שלחו הודעה למספר- 050-7664857

25 צפיות0 תגובות

Comentarios


אם גם אתם רוצים הצלחה מסחררת השאירו פרטים ונציג מטעמנו יחזור אליכם בהקדם

bottom of page